Bashkëshorti i Ornela Bregut feston ditëlindjen, urimi special i moderatores dhe puthjet plot pasion (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 23-12-2016 Bashkëshorti i Ornela Bregut feston ditëlindjen, urimi special i moderatores dhe puthjet plot pasion (Foto)

Moderatorja e njohur Ornela Bregu është trguar gjithnjë e rezervuar përsa i përket jetës private, por si joshpeshherë ajo ka publikuar foto teksa feston me bashkëshortin dhe shkëmbejnë puthje plot pasion.

E ëmbël dhe fine moderatorja kaq të dashur për publikun ka rreth 14 vite përkrahë bashkëshortit të saj, të cilët kanë dhe 2 fëmijë sëbashku, një djalë dhe një vajzë.

Mësohet se bashkëshorti i saj ka festuar ditëlindjen një natë më parë dhe bashkangjitur fotove moderatorja shkruan plot humor ’14 vjeç dhëndër’ marrë nga filmi “Përrallë nga e kaluara”.

ornela4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038083076477051
array(1) { ["section"]=> string(110) "bashkeshorti-i-ornela-bregut-feston-ditelindjen-urimi-special-i-moderatores-dhe-puthjet-plot-pasion-foto-63503" }