Bashkëshorti në kërkim për vrasjen e ish-Bllokut, Suada Sherifi plas BOMBËN: Jam martuar në fshehtësi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 01-02-2019 Bashkëshorti në kërkim për vrasjen e ish-Bllokut, Suada Sherifi plas BOMBËN: Jam martuar në fshehtësi (VIDEO)

Ngjarja në ish-Bllok, ku vdiq Fabian Gaxha dhe mbetën të plagosur Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, preku edhe jetën e ish-missit Suada Sherifi pas përfshirjes së partnerit të saj Eldi Dizdari.

Ndërkohë që Eldi Dizdari është në kërkim nga policia, Suada ka treguar më shumë detaje rreth marrëdhënies së saj.

E ftuar në ‘Thumb’ me Fatma Haxhialiun dhe Aulona Mustën, Suada ka treguar se është martuar në fshehtësi.

‘Keni ndërmend të bëni një dasëm të madhe?’, e pyesin moderatoret Suadën. 

‘Në fakt, në fakt, unë e kam mbajtur pak të fshehtë po unë jam martuar, goca’, përgjigjet Suada, e cila është edhe nënë e një vajze 2-vjeçare Deizi.

Vetëm kaq ka zbuluar moderatorja Aulona, ndërkohë që për më tepër detaje do të zbulohen gjatë programit të së shtunës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0060529708862305
array(1) { ["section"]=> string(112) "bashkeshorti-ne-kerkim-per-vrasjen-e-ish-bllokut-suada-sherifi-plas-bomben-jam-martuar-ne-fshehtesi-video-151177" }