Bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen, ja surpriza speciale për 25-vjetor (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 09-10-2019 Bashkëshortja e Gaz Pajës feston ditëlindjen, ja surpriza speciale për 25-vjetor (FOTO)

Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi ka festuar ditëlindjen mbrëmjen e djeshme.

Përmes disa fotove të publikuara në instagram, ajo ka treguar se ka kaluar një super mbrëmje ditëlindjeje të organizuar nga Gazi.

E veshur me një fustan rozë dhe nurin e shtatzënisë, Ira ka treguar dhuratat, përfshirë këtu edhe tortën me numër 25.

Momenti më i bukur ka qenë ai kur Gazi i këndoi këngën, dhe të dy vallëzuan nën ritmes e ‘Shumë urime për ty’.

Fotot e postuara të Irës janë pëlqyer shumë edhe nga ndjekësit, të cilët nuk kanë nguruar t’a urojnë për ditëlindje.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_1.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073308944702148
array(1) { ["section"]=> string(91) "bashkeshortja-e-gaz-pajes-feston-ditelindjen-ja-surpriza-speciale-per-25-vjetor-foto-181393" }