Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për herë të parë për shtatzëninë: Na falni nëse u kemi prishur axhendën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 18-08-2019 Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për herë të parë për shtatzëninë: Na falni nëse u kemi prishur axhendën

Prej kohësh në media përflitej se aktori i njohur i ‘Portokalli’ Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi do të bëhen prindër për herë të parë.

Në media të ndryshme thuhej se shtatzënia ishte e pa planifikuar dhe për këtë ka reaguar vetë Ira, e cila me këtë rast ka konfirmuar edhe shtatzëninë.

Përmes  disa postimeve në Instastory ajo ka zbuluar se shtatzënia dhe dasma ishin të planifikuara.

‘Unë nuk di të kem patur ndonjë shtatzëni të pa planifikuar, por na falni nëse u kemi prishur axhendën e dasmave’, shkruan Ira.

Ndërkohë më tej ajo shton se shtatzëninë nuk e ka fshehur, thjesht në muajt e parë barku i saj nuk dukej.

‘Epo ndodh që në fillimet e shtatzënisë Barku nuk duket, apo quhet fshehje kjo, na falni’, thekson ajo.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

images.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071148872375488
array(1) { ["section"]=> string(108) "bashkeshortja-e-gaz-pajes-flet-per-here-te-pare-per-shtatzenine-na-falni-nese-u-kemi-prishur-axhenden-175664" }