Bashkëshortja e kryeministrit Rama tërheq sërish vëmendjen, ja look-u i veçantë i Lindës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:31 11-06-2019 Bashkëshortja e kryeministrit Rama tërheq sërish vëmendjen, ja look-u i veçantë i Lindës

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda, është munduar që të mbajë një profil jashtë vëmendjes mediatike mirëpo ka qenë gjithmonë në fokusin e medias apo sulmeve të opozitës.

 

Nga ana tjetër, Linda ka rënë gjithnjë në sy për look-un e veçantë me të cilin eksperimenton guximshëm.

Së fundmi ajo shfaqet në një foto me Linda Prendin, gazetare.

Çfarë bie në sy është kombinimi i veçantë i bashkëshortes së kryeministrit por edhe syzet unike. Ajo duket shumë e qeshur dhe në formë nën shoqërinë e mikeshës së saj.

62050593_1254148318077629_155513120746373120_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069980621337891
array(1) { ["section"]=> string(94) "bashkeshortja-e-kryeministrit-rama-terheq-serish-vemendjen-ja-look-u-i-vecante-i-lindes-167787" }