Bashkëshortja e Sinan Hoxhës i futet biznesit, ja kush e zbulon lajmin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 05-01-2018 Bashkëshortja e Sinan Hoxhës i futet biznesit, ja kush e zbulon lajmin (Foto)

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani u përfolën shumë për dasmën e tyre madhështore.

Andrra Destani la Gjermaninë për të jetuar në vendin e bashkëshortit. Tashmë është Sinani ai që zbulon lajmin se Andrra do të jetë një sipërmarrëse në vendin tonë.

Mesa duket bëhet fjalë për një markë veshjesh e cila do të mbajë emrin e saj. Këngëtari e ka postuar këtë të fundit në faqen e tij në Instagram duke shkruar fjalët “vjen së shpejti."

Tashmë Andrra Destani nuk do të njihet më, vetëm si “gruaja e Sinanit’ por edhe si një grua në karrierë.

andrra.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hipokrizia mes artistëve, gazetari tregon rastin e këngëtares: Doja të qaja me këngën e saj
Noizy i futet muzikës popullore, së shpejti mund ta shohim edhe nëpër dasma (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011764049530029
array(1) { ["section"]=> string(81) "bashkeshortja-e-sinan-hoxhes-i-futet-biznesit-ja-kush-e-zbulon-lajmin-foto-105577" }