Bashkëshortja e Veliajt takon njeriun që e ka admiruar për 15 vite (Foto)

Publikuar tek: kulture-art, më 20:58 08-11-2015 Bashkëshortja e Veliajt takon njeriun që e ka admiruar për 15 vite (Foto)

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë Tiranë, Ajola Xoxa është takuar me mjeshtrin e baletit, njëkohësisht edhe koreografin e famshëm Angelin Preljocaj, si edhe me balerinin Ilir Kerni.

Emocionet e këtij takimi ajo i ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram:

“Me maestro Ilir Kernin dhe të madhin Angjelin Preljocaj, që kam nderin ta takoj pas 15 vitesh admirim”, shkruan Xoxa teksa bën humor me shuesen e zjarrit të varur në murr: “Dhe një shuese zjarri në sfond për hudhër”.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024405956268311
array(1) { ["section"]=> string(77) "bashkeshortja-e-veliajt-takon-njeriun-qe-e-ka-admiruar-per-15-vite-foto-24980" }