Bashkëshortja festoi ditëlindjen, Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:42 01-04-2020 Bashkëshortja festoi ditëlindjen, Granit Xhaka i bën dedikimin emocionues Graniti dhe bashkeshortja

Dita e djeshme ka qenë tepër speciale për futbollistin e njohur, Granit Xhaka dhe bashkëshorten e tij Leonita e cila ka festuar ditën e lindjes.

 Ndonëse në karantinë ajo ka marrë një dedikim tepër të ëmbël dhe emocionues nga Graniti, i cili i shpreh dashuri dhe mirënjohje për jetën e lumtur që kanë pasur së bashku dhe për dhuratën më të bukur që ajo i ka bërë, vajzën e tyre.

“Urime ditëlindjen dashuria ime, ne kemi qenë së bashku për 5 vjet, që do të thotë 5 vjet lumturi për mua. Dhe pastaj vitin e kaluar ti solle në jetë vajzën tonë të mrekullueshme dhe solle edhe më shumë gëzim në jetën tonë. Të  uroj një ditë të mrekullueshme përkundër kohërave të vështira në të cilat po jetojmë tani. Mezi pres shumë vite të tjera lumturi me ty”, ka shkruar ai në “Instagram”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Birthday, my Love! We've been together for 5 years now, which means 5 years of happiness for me. And then last year you gave birth to our wonderful daughter and brought even more joy into our lives. I wish you a wonderful day despite the difficult times we are currently living in. I look forward to many many more years of happiness with you! #birthday #love #loveofmylife #gx34 ——————————— Alles liebe zum Geburtstag mein Schatz! Wir sind jetzt seit 5 Jahren zusammen, was für mich 5 Jahre Glück bedeutet. Letztes Jahr hast du uns mit unserem Baby das schönste Geschenk überhaupt gemacht und damit noch mehr Freude in unser Leben gebracht. Ich wünsche Dir einen wunderschönen Tag, trotz der sehr schwierigen Zeit, in der wir leben. Ich freue mich auf viele weitere glückliche Jahre mit Dir! ❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010077953338623
array(1) { ["section"]=> string(79) "bashkeshortja-festoi-ditelindjen-granit-xhaka-i-ben-dedikimin-emocionues-200870" }