Bashkia e Tiranës hap "thesin" me para, dalin pasaportat për "tenderat VIP" tre vjeçare, fondi mbi 13 milion euro

Publikuar tek: ekonomi, më 18:42 20-07-2017 Bashkia e Tiranës hap

Bashkia Tiranë, ka njoftuar çeljen e 3 tenderave “vip”, me një vlerë që shkon në mbi 13 milion euro (pa TVSH). Tenderat e njoftuar nga Bashkia Tiranë janë:

Qeverisja Vendore Tiranë: (Shërbimi i Pastrimit të Zonës Tirana III  494,683,652  Shpallur Procedura)     

 Screenshot_1_copy_copy.jpg                 

Qeverisja Vendore Tiranë:  (Shërbimi i Pastrimit të Zonës Tirana II    537,078,671  Shpallur Procedura)      

Screenshot_2.jpg                 

Qeverisja Vendore Tiranë:  (Shërbimi i Pastrimit të Zonës Tirana IV  744,180,353   Shpallur Procedura)

 Screenshot_3.jpg                    

Qeverisja Vendore Tiranë: (Rikualifikim urban i bllokut të kufizuar nga Rr. ”Llambi Bonata”, Rr. ”Haki Stermilli”, ”Musine Kokalari” dhe rikonstruksion i rrugës ”Zyber Zeneli” vazhdim i rrugës ”Ali Kelmendi”      101,887,644   Shpallur Procedura)

Screenshot_4.jpg

Këto procedura përkojnë me shërbime pastrimi dhe janë pjesë e procedurave të Bashkisë së Tiranës. Tenderat janë organizuar me qëllim finalizimin në kontrata tre vjeçare. Në pasaportë është gjithçka që përkon me afate, objekt përshkrim dhe vlera të tenderimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010082006454468
array(1) { ["section"]=> string(113) "bashkia-e-tiranes-hap-thesin-me-para-dalin-pasaportat-per-tenderat-vip-tre-vjecare-fondi-mbi-13-milion-euro-86794" }