Bashkia hap garën për tenderin me vlerën marramendëse prej 82.4 milionë lekë për salla pritjeje

Publikuar tek: ekonomi, më 22:54 31-10-2016 Bashkia hap garën për tenderin me vlerën marramendëse prej 82.4 milionë lekë për salla pritjeje

“Open Procurement Albania” ka bërë publike tenderin e hapur nga Bashkia e Mirditës me objet “Godina e shërbimeve për qytetaret” me një fond limit prej 82,477,353 lekë.

Data e njoftimit të tenderit është 28-10-2016 dhe afati i fundit për dorëzimin e dokumentave është 21 nëntori. Kohëzgjatja e kontratës ka një afat prej 18 muajsh. 

Kjo është një vlerë marramendëse po ta mendosh se është tender për salla pritjeje./Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023728132247925
array(1) { ["section"]=> string(101) "bashkia-hap-garen-per-tenderin-me-vleren-marramendese-prej-82-4-milione-leke-per-salla-pritjeje-57994" }