Bashkim Fino ka një mesazh për të gjitha klubet e futbollit: Karrigia ime nuk ka asnjë vlerë para…

Publikuar tek: sport, më 17:43 02-02-2018 Bashkim Fino ka një mesazh për të gjitha klubet e futbollit: Karrigia ime nuk ka asnjë vlerë para…

Kandidati për president të Federatës Shqiptare të Futbollit, Bashkim Fino ka shpërndarë një mesazh për të gjithë klubet shqiptare të futbollit.

Në një postim të tij në rrjetet sociale, Fino ndalet më shumë në ato klube që janë përjashtuar nga përfitimi i fondeve të FSHF-së.

Për këto klube Bashkim Fino ka dy premtime, e para transparenca dhe e dyta shpërndarje e barabartë fondesh për të gjithë.

“Kjo do jetë Asambleja e fundit e mbyllur dhe jo transparente sa i përket çështjes së Buxhetit të FSHF”,- shkruan Bashkim Fino ndër të tjera.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021411180496216
array(1) { ["section"]=> string(103) "bashkim-fino-ka-nje-mesazh-per-te-gjitha-klubet-e-futbollit-karrigia-ime-nuk-ka-asnje-vlere-para-108888" }