Bashkim Fino sulmon hapur Top Channel: Kam vënë re disa tendenca…

Publikuar tek: aktualitet, më 18:40 01-02-2018 Bashkim Fino sulmon hapur Top Channel: Kam vënë re disa tendenca…

Gara për kreun e ri të Federatës Shqiptare të Futbollit në çdo ditë që kalon bëhet akoma dhe më e ashpër.

Këtë herë është kandidati Bashkim Fino i cili ka lëshuar një akuzë të ashpër në drejtim të televizonit Top Channel, pasi sipas tij kjo media ka deformuar deklaratën e zyrtarit të UEFA-s, Surkis.

“Me dëshirën për të politizuar fushatën, kronika e "Top Channel" citon sikur ta ketë thënë zoti Surkis fjalën 'politikë',”- shkruan Fino ndër të tjera.

Më poshtë reagimi i plotë: 

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambasadori amerikan bëhet bashkë me komunitetet fetare për të përcjellë një mesazh të fortë
Arrestohet në Gjermani biznesmeni Ardian Xhillari »
Article Logic
Execution time: 0.012651920318604
array(1) { ["section"]=> string(70) "bashkim-fino-sulmon-hapur-top-channel-kam-vene-re-disa-tendenca-108768" }