bashkim shehu

Publikuar tek: foto-e-dites, më 00:16 27-01-2015 bashkim shehu

Shprehin si politikanë gjithë mbështetjen e tyre për hapjen e dosjeve. Por dje në promovimin e librit të Bashkim Shehut “Fjalor udhëzues për misterin e dosjeve”, asnjë politikan, madje asnjë akademik nuk ishte në ceremoni. Ishin botuesit e shtëpisë Toena, dhe dashamirës të autorit dhe shtëpisë botuese, edhe pse ceremonia u zhvillua në Akademinë e Shkencave. A thua zyrtarët e lartë nuk presin udhëzime?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098550319671631
array(1) { ["section"]=> string(18) "bashkim-shehu-1568" }