‘Bashkimi bën fuqi’, Meta bën thirrje: Përfshini dhe profesionistë jashtë shërbimit aktiv

Publikuar tek: aktualitet, më 15:39 10-03-2020 ‘Bashkimi bën fuqi’, Meta bën thirrje: Përfshini dhe profesionistë jashtë shërbimit aktiv

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se përballimi me sukses i situatës së koronavirusit kërkon përfshirjen e profesionistëve më të mirë të vendit.

Ai ka publikuar në ‘Facebook’ një shkrim të realizuar nga doktori Isuf Kalo, i cili shprehet se i gatshëm për të kontribuar.

Më tej kreu i shtetit bën thirrjë për bashkim, duke theksuar se në këto momente ai bën fuqi.

‘Përballimi me sukses dhe përgjegjshmëri, kërkon pikërisht përfshirjen e profesionistëve më të mirë të vendit edhe jashtë shërbimit aktiv shëndetësor. BASHKIMI BËN FUQINË’, shkruan Meta.

Kujtojmë që deri më tani ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar zyrtarisht 10 persona të infektuar me kpronavirus në Shqipëri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095460414886475
array(1) { ["section"]=> string(92) "bashkimi-ben-fuqi-meta-ben-thirrje-perfshini-dhe-profesioniste-jashte-sherbimit-aktiv-198115" }