Bashkohen sërish Xhensila dhe Fationi?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:21 23-05-2016 Bashkohen sërish Xhensila dhe Fationi?

Xhensila dhe Fatjoni i BB8 kanë qenë ndër çiftet më të përfolura, për të cilët u flol se u ndanë pas  daljes nga show.

Por mesa duket e gjithë kjo ka qenë vetëm një lojë, pasi ata janë fotografuar sërish bashkë dhe jo më larg se mbrëm.

Xhensila dhe Fatjoni janë fotografuar në një kinema të kryeqytetit, ndërkohë që prisnin të fillojë filmi. Të dy janë parë duke blerë kokoshkat ndërsa presin orën për të hyrë në sallë të qetë nën shoqërinë e njëri-tjetrin.

xhensila_dhe_fationi1.jpgxhensila_dhe_fationi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032108783721924
array(1) { ["section"]=> string(43) "bashkohen-serish-xhensila-dhe-fationi-41248" }