Basketbolli i ndalur në Shqipëri, irritohet lojtari i Tiranës: Ca të nënës ca të njerkës, Mevlani qenka më rezistent se Nini, na lini të luajmë

Publikuar tek: sport, më 07:34 10-01-2021 Basketbolli i ndalur në Shqipëri, irritohet lojtari i Tiranës: Ca të nënës ca të njerkës, Mevlani qenka më rezistent se Nini, na lini të luajmë

Basketbolli në Shqipëri është i ndalur prej disa muajsh. Që nga koha që vendi jonë u fut në karantinë, sportet në ambientet e mbyllur u mbyllën përfundimisht.

Basketbollisti i Tiranës, Redi Vogli është shprehur tepër i irrituar në rrjetet sociale pasi duke parë që në emisionin “Përputhen” janë më shumë persona seç lejohet atëherë pse basketbollit nuk duhet lejuar.

“Ca të nënës ca të njerkës. Ambientet e mbyllura janë të rrezikshme. I bie që Mevlani është më rezistent se Nini dhe Arjan Konomi më i fortë se Kastrati. Na lini të luajmë se po na bëni që të heqim dorë nga sporti”, shkruan Vogli në postimin e tij.

Screenshot_6.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Java e 13-të e SUPERLIGËS/ Vllaznia e pandalshme, Partizani e bën dramë në fund, Tirana dhe Kukësi pa busull
»
Article Logic
Execution time: 0.010896921157837
array(1) { ["section"]=> string(146) "basketbolli-i-ndalur-ne-shqiperi-irritohet-lojtari-i-tiranes-ca-te-nenes-ca-te-njerkes-mevlani-qenka-me-rezistent-se-nini-na-lini-te-luajme-234393" }