Bastet, fitorja e Shqipërisë kuotohet “në qiell”

Publikuar tek: aktualitet, më 15:39 06-09-2015 Bastet, fitorja e Shqipërisë kuotohet “në qiell”

Disa nga kompanitë më të mëdha të basteve në botë i kanë vendosur Shqipërisë një kuotë të lartë për fitoren ndërsa barazimi kuotohet me 3.60, favorite është Portugalia.

Një nga kompanitë më të mëdha të basteve në botë, “Bet365” ka vendosur koeficientin 6.00 për fitoren e Shqipërisë pavarësisht rezultateve historike të deritanishme, ndërsa fitorja e Portugalisë ka kuotën 1.73. Fitorja e Shqipërisë ditën e nesërme në “Elbasan Arena” jo vetëm që do të gëzonte miliona shqiptarë por edhe do të “pasuronte” të gjithë ata që do “rrezikojnë” ta luajnë në baste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armando Prenga: Keqardhje për kolegët e PS që u nxituan, nuk bëhem “kokë turku”
Veprimtaritë e paligjshme, procedohen 65 persona për ndërtime pa leje dhe prerje pyjesh »
Article Logic
Execution time: 0.01142692565918
array(1) { ["section"]=> string(51) "bastet-fitorja-e-shqiperise-kuotohet-ne-qiell-20101" }