Baton Haxhiu ashtu siç nuk e keni parë, gazetarin nuk e mban karrigia gjatë koncertit (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:25 30-12-2015

Koncerti që zhvilluan në Pallatin e Kongreseve në Tiranë grupi i njohur muzikor nga Kosova “Gjurmët”, është ndjekur me shumë interes nga të pranishmit.

Ndër ta ka qenë edhe gazetari Baton Haxhiu, i cili siç shihet në këtë video të publikuar nga Olti Curri, ka ndjerë mjaft emocione gjatë kohës kur grupi këndonte live. Haxhiu i ngritur në këmbë, i pakompleksuar, kërcën nën tingujt e muzikës.

Ndoshta gazetarit i janë rikthyer në vëmendje vitet e rinisë, pasi ‘Gjurmët’ kanë qenë një ndër grupet më të famshme dhe të pëlqyera në Kosovë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094470977783203
array(1) { ["section"]=> string(96) "baton-haxhiu-ashtu-sic-nuk-e-keni-pare-gazetarin-nuk-e-mban-karrigia-gjate-koncertit-video-28828" }