Batuta dhe të qeshura me aktorin që e imiton, Sali Berisha: Dyshe si kjo nuk ka parë bota (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:20 26-12-2017 Batuta dhe të qeshura me aktorin që e imiton, Sali Berisha: Dyshe si kjo nuk ka parë bota (VIDEO)

Ish-kryeministrin Sali Berisha jemi mësuar ta shohim gjithmonë brenda konturit të politikanit, por sot na ka befasuar të gjithëve.

Ish-Kryeministri është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me”.

Aktori Drilon Hoxha që është konkurent në spektakël i ka bërë një vizitë Sali Berishës në zyrën e tij, i maskuar si vet ish-Kryeministri. Berisha duket se e ka pritur me shumë humor aktorin. Gjatë gjithë bisedës kanë zhvilluar batuta të shumta së bashku. “Këtu je në zyrën tënde doktor, ti duhet të më mësosh mua”- shprehet Sali Berisha.

Sakaq, ish-Kryeministri ka shfrytëzuar rastin për t’ju uruar shqiptarëve festën e Krishtlindjeve.

Ndërkohë videon e mbyll me një batutë: “Dyshe si kjo nuk ka parë bota”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066784143447876
array(1) { ["section"]=> string(100) "batuta-dhe-te-qeshura-me-aktorin-qe-e-imiton-sali-berisha-dyshe-si-kjo-nuk-ka-pare-bota-video-104392" }