Batuta e Kosovës: Nuk ulem dot se lagem

Publikuar tek: politike, më 19:45 18-05-2015 Batuta e Kosovës: Nuk ulem dot se lagem

Kandidati i djathtë për Tiranën, Halim Kosova ka zhvilluar një takim përgjatë “Pedonales” me banorët e kryeqytetit por shiu nuk e ka favorizuar kandidatin i cili më pas e shfrytëzoi këtë situatë për të hedhur batuta mes qytetarëve.

“Tani nuk ulem dot se lagem. Unë  këtu frymëzohesha edhe për të folur”, tha Kosova teksa tentoi të ulej në karrige por në çast u kujtua se ajo ishte lagur nga shiu. Kandidati mandej premtoi që bashkia do bëjë maksimumin për të shpërblyer artistët, marrë spunto nga shfaqja “Arturo Ui” që Kosova pa me bashkëshorten .

“Po shihja aktorët dhe thashë a shpërblehen ata mjaftueshëm, për atë që bëjnë?”, pyeti Kosova.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012233972549438
array(1) { ["section"]=> string(44) "batuta-e-kosoves-nuk-ulem-dot-se-lagem-11429" }