Batuta epike e Bes Kallakut që bëri gjithë sallën dhe Metën të shpërthejnë në të qeshura

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:04 21-03-2017 Batuta epike e Bes Kallakut që bëri gjithë sallën dhe Metën të shpërthejnë në të qeshura

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një aktivitet festiv të organizuar nga të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim të qytetit të Fierit, ku ishte i pranishëm edhe aktori i humorti Bes Kallaku.

Në këtë foto që ka qarkulluar masivisht në media, Ilir Meta dhe Bes Kallaku duken teksa qeshin me të madhe, dhe gjëja e parë që të shkon në mendje është ndonjë batutë e aktorit Bes Kallaku.

Newsbomb.al zbuloi historinë pas fotografisë, pasi kontaktoi me Bes Kallakun, i cili tregoi batutën që shkaktoi të qeshura pa fund te të gjithë të pranishmit.

“Un isha duke këndu këngën

Ta gëzoj Baftjari me raki Skrapari, pastaj doli të fliste z.Meta edhe tha, është gjë shum e bukur, që pas Baftjarit, e merr fjalën një nga Skrapari.

Un instiktivisht kur ftova z. Meta ngrita 2 gishtat lart. Pastaj i thashë mfal z. Meta por "na u ka bo ves".

Mu ka bo ves mua tha, lere më ty...”, tregoi Bes Kallaku për Newsbomb.al.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089719295501709
array(1) { ["section"]=> string(94) "batuta-epike-e-bes-kallakut-qe-beri-gjithe-sallen-dhe-meten-te-shperthejne-ne-te-qeshura-72711" }