Batuta-sulm në Kuvend, Paloka –Ramës: Unë ha përshesh, ti ha atë që e dinë të gjithë...

Publikuar tek: politike, më 13:59 23-09-2015 Batuta-sulm në Kuvend, Paloka –Ramës: Unë ha përshesh, ti ha atë që e dinë të gjithë...

Replikat e ashpra që nuk u dëgjuan në mikrofon mes Ramës e Palokës gjatë seancës në Kuvend. Përmes batutave-sulm dhe një gjuhe me “nënkuptime” kryeministri dhe deputeti kanë shkaktuar polemika dhe të qeshura njëkohësisht, në sallën e Kuvendit.

Rama: Me ty e mbylla herën e fundit me përsheshin. Nuk di si e ke kohën sot. Sa përshesh do hash në darkë.

Paloka: Unë përshesh. Ti ha atë.  Atë që e dinë të gjithë që e ha përditë

Rama: Përshesh me garuzhde të madhe madje, se jeni dy në një tenxhere (qesh)

Paloka: Të duhet të ndihmosh veten kur arrin në shtëpi...

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0084660053253174
array(1) { ["section"]=> string(86) "batuta-sulm-ne-kuvend-paloka-rames-une-ha-pershesh-ti-ha-ate-qe-e-dine-te-gjithe-21475" }