Batutat e Mark Frrokut për Enverin në gjyq: Kam birra dhe whisky në burg

Publikuar tek: aktualitet, më 09:01 22-08-2015 Batutat e Mark Frrokut për Enverin në gjyq: Kam birra dhe whisky në burg Mark Frroku

Mark Frroku është paraqitur dje në gjyq, për të kërkuar daljen nga burgu, gjë që i është refuzuar. Por në sallë Frroku ka bërë një performancë të shkëlqyer me batutat e tij.

Një prej të afërmve e ka ngacmuar Frrokun duke i thënë: “Po dukesh shumë mirë’’. Por menjëherë ia ka pritur deputeti: ‘’Enver Hoxha thoshte që nuk duhet t’i bëjmë qejfin armikut’’. Batutë kjo për të ironizuar sistemin?! Nuk i dihet, megjithatë Frroku është shfaqur në formë shumë të mirë fizike, duke thënë mes miqve që e prisnin te gjykata se s’po hante darkë dhe po bënte shumë ushtrime fizike.

“Po birra a ke?’’, e pyetën sërish ata. ‘’Po, po, birra dhe whisky…’’, ironizoi Frroku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto ekskluzive e tortës së Zahos, djali i kryeministrit me kurorë si mbret
Histori hollivudiane në Shqipëri/ Vajza inskenon rrëmbimin e saj dhe bashkë me të dashurin i kërkon babait 400 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.011384010314941
array(1) { ["section"]=> string(77) "batutat-e-mark-frrokut-per-enverin-ne-gjyq-kam-birra-dhe-whisky-ne-burg-18929" }