Batutat e Ramës në facebook i ndryshojnë ditën kreut të FRESSH (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:59 20-04-2017 Batutat e Ramës në facebook i ndryshojnë ditën kreut të FRESSH (FOTO)

Dita e kreut të FRESSH, Eljo Hysko nis ndryshe kur përfshihet në debatet dhe replikat e kryeministrit dhe kreut të PS-së, Edi Rama.

“Made my day”, shkruan Eljo teksa i bën një screenshot një prej batutave të mëngjesit të sotëm të Ramës me komentuesit.

Batutat e kryeministrit kanë shkaktuar të qeshura në rrjetin social në facebook, aq sa lë të kuptohet se kanë efekt sa të madh, sa për të ndryshuar ditën e kreut të FRESSH.

 

 

 ell.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090489387512207
array(1) { ["section"]=> string(73) "batutat-e-rames-ne-facebook-i-ndryshojne-diten-kreut-te-fressh-foto-75787" }