Batutat e Ramës për Blushin, Ristanin, mediat, Nishanin e Fevziun

Publikuar tek: politike, më 07:14 23-10-2015 Batutat e Ramës për Blushin, Ristanin, mediat, Nishanin e Fevziun Rama gjate emisionit Opinion

Ashtu si çdo herë tjetër, kryeministri Rama nuk i ka lënë mënjanë batutat e tij. I ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, Rama ka folur për Ristanin, Blushin, Nishanin apo mediat. Dhe këto janë batutat e tij për secilin prej tyre, duke përfshirë edhe vetë Fevziun.

Rama për Ristanin- “Arben Ristanin mund ta dëgjosh deri në orën 10 të mëngjesit kur zgjohet dhe deri në orën 10:30 kur shkon të pijë dopingun, pastaj është i dehur”

Rama për Blushin- “Unë nuk komentoj deklaratat e komentatorëve. Ka deputetë që sillen si komentatorë dhe komentatorë që sillen si deputetë.”

Rama për mediat (lidhur me raportin e OSBE)- “Këto e ka publikuar një tufë injorantësh si opozita.com”

Rama për Nishanin- “Presidenti republikës flet sikur është në arrest shtëpie dhe ska asgjë në dorë që të tregojë kur të vijë revolucioni se kush e përgjoi, Presidenti i Republikës brenda tre orësh ta zbardhë këtë çështje,,,

Rama për Fevziun- “Mos u kap pas atyre që thonë: Kape Ramën këtu dhe kape atje se po të më kapnin mua ata unë nuk do të isha këtu.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091350078582764
array(1) { ["section"]=> string(68) "batutat-e-rames-per-blushin-ristanin-mediat-nishanin-e-fevziun-23767" }