Batutat e Ramës për gazetarët: S’keni punë tjetër ju?! Po ik o vëlla

Publikuar tek: politike, më 19:07 15-01-2016

Kryeministri Edi Rama mesa duket është tepër i bezdisur nga interesimi i vazhdueshëm që gazetarët dhe mediat shfaqin për zhvillimet brenda Partisë Socialiste. Rama mblodhi pasditen e sotme në selinë rozë koordinatorët e rajonit të Lezhës dhe Dibrës, për të diskutuar për përgatitjet në bazë.

Në takim morën pjesë Gramoz Ruçi, Lindita Nikolla, Mimi Kodheli dhe Shkëlqim Cani.

I pyetur për çfarë u diskutua brenda takimit, Rama ka refuzuar t’u përgjigjet gazetarëve, por u ka drejtuar atyre disa batuta: “Po pse çdo mbledhje që bëjmë ne do vini dhe do rrini në shi? Skeni punë tjetër ju?! Po ikni o vëlla…”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096499919891357
array(1) { ["section"]=> string(71) "batutat-e-rames-per-gazetaret-s-keni-pune-tjeter-ju-po-ik-o-vella-30106" }