Bayern Munich hidhet në sulm për 'yllin' e Juventus-it, CR7 bën 'ligjin'

Publikuar tek: sport, më 18:50 18-07-2018 Bayern Munich hidhet në sulm për 'yllin' e Juventus-it, CR7 bën 'ligjin'

Skuadra e Bayern Munich duket se është e interesuar për të marrë në skuadër “yllin” e Juven tus, Paolo Dybala, i cili shihet si një ndër fituesit e “Topi të Artë” në të ardhmen.

Sikurse raportojnë mediat italiane, numri 10 i kampionëve të Seria A dëshiron të qendrojë në skuadër dhe nuk e mendon aspak largimin.

Ky “operacion” duket i pamundur për Bayern, pasi “Zonja e Vjetër” sapo ka prezantuar Cristiano Ronaldo-n dhe së bashku me lojtarin argjentinas shihen si një dyshe shumë e frikshme për çdo kundërshtar në sezonin e ardhshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034623146057129
array(1) { ["section"]=> string(74) "bayern-munich-hidhet-ne-sulm-per-yllin-e-juventus-it-cr7-ben-ligjin-128342" }