BBC trondit rrjetin: Donald Trump qëllohet me armë zjarri

Publikuar tek: bota, më 14:47 21-01-2017 BBC trondit rrjetin: Donald Trump qëllohet me armë zjarri

Një prej degëve të BBC, ka tronditur rrjetin kur ka publikuar si lajm të fundit se Presidenti i SHBA-ve Donald Trump është qëlluar me armë zjarri.

“Lajmi i fundit: Presidenti Donald Trump është plagosur në krah me armë zjarri”, shkruante në rrjetet sociale BBC Northampton por vetëm disa minuta më vonë ka kërkuar falje përmes një statusi të dytë ku ka njoftuar se llogaria e tyre ishte hakuar.

bbbb_copy.png

 

bbc.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohen pamjet e tmerrit në Itali, autobusi me nxënës u përplas në autostradë: 16 të vdekur
Arrestohen ministrja e Kulturës dhe zyrtari i Presidencës, futën kritikët në listën e zezë »
Article Logic
Execution time: 0.012637853622437
array(1) { ["section"]=> string(62) "bbc-trondit-rrjetin-donald-trump-qellohet-me-arme-zjarri-66214" }