Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:28 28-11-2020 Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO) Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit.

Bebe ka organizuar një event me makina që kanë mbushur rrugët e Californias, atje ku jeton vetë këngëtarja.

Flamujt kuqezi shihen të valvisin nëpër baxha dhe dritare, me bori që buçasin dhe shqiptarë që brohorasin të entuziastmuar.

Festën e 28-29 nëntorit e ka uruar sot dhe Dua Lipa, Rita Ora dhe figura të tjera të njohura që jetojnë jashtë vendit.

Lexo edhe: Rita Ora uron Ditën e Flamurit me fjalë shqip dhe foto provokuese, detaji simbolik në takat e kuqe (FOTO)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrjeti po ‘zien’ reperi i njohur së shpejti baba, ja kush është bukuroshja që do e bëjë të lumtur
As bashkëshorti turk i Almeda Abazit s’e harron Pavarësinë, ja urimi që bëri për shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.011538028717041
array(1) { ["section"]=> string(92) "bebe-rexha-cmend-ameriken-makinat-me-flamur-kuqezi-mbushin-rruget-e-californias-video-229484" }