Bebe Rexha ‘çmendet’ në guzhinë, kërcen dhe prek gjoksin, provokon keq ndjekësit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:46 08-07-2020 Bebe Rexha ‘çmendet’ në guzhinë, kërcen dhe prek gjoksin, provokon keq ndjekësit (FOTO) Bebe Rexha

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo jeton në Angli dhe është shumë e suksesshme, çdo këngë e saj është një hit i padiskutueshëm.

Bebe është tejet aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa video në 'Instastory', teksa shihet në guzhinë duke bërë disa lëvizje provokuese.

Bebe në ritmet e muzikës e veshur sportive, kërcen dhe prek gjoksin duke provokuar keq ndjekësit.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098648071289062
array(1) { ["section"]=> string(88) "bebe-rexha-cmendet-ne-guzhine-kercen-dhe-prek-gjoksin-provokon-keq-ndjekesit-foto-213224" }