Bebe Rexha dhe vajza e Presidentit Ilir Meta nisen me helikopter drejt Shqipërisë, pamjet spektakolare nga lart

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:46 17-07-2017 Bebe Rexha dhe vajza e Presidentit Ilir Meta nisen me helikopter drejt Shqipërisë, pamjet spektakolare nga lart

Këngëtarja e njohur shqiptare Bebe Rexha së bashku me vajzën e Presidentit Ilir Meta, janë nisur me avion drejt Shqipërisë.

Beben e kemi parë edhe më parë në ambiente të përbashkëta me familjen Meta, gjatë periudhës së fushatës elektorale Monika Krymemadhi ka qenë në një dasëm me këngëtaren për shkak se ato janë kushërira.

Bebe është klasifikuar tek këngëtaret me një zë shumë të bukur e magjepsës, gjithmonë e guximshme dhe e çmendur në gjërat që bën por këtë herë kjo e fundit ka qenë më e fortë, teksa ka parë një për një malet e vendlindjes.

Nisur nga fotot dhe videon që ka publikuar në “instastory” duket se Bebe dhe vajza e Metës, Bora po kalojnë mjaft mirë duke parë me rrradhë nga lart bukuritë e Shqipërisë.

“Ne po vijmë në Shqipëri, e sigurtë që ju as nuk e dini  se ku i bie në hartë”, ka thënë Bebe në video. 

gfhfghgfhgfh.jpg

rtyrtyrftgrty.jpg

fghfghfgdrter.jpgfghfghfgdrter_copy.jpg

fghfghfgdrter_copy_copy.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011651992797852
array(1) { ["section"]=> string(116) "bebe-rexha-dhe-vajza-e-presidentit-ilir-meta-nisen-me-helikopter-drejt-shqiperise-pamjet-spektakolare-nga-lart-86455" }