Bebe Rexha jep lajmin e trishtë: Prindërit e mi u prekën me koronavirus, ishin shumë keq, por tani… (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:13 29-05-2020 Bebe Rexha jep lajmin e trishtë: Prindërit e mi u prekën me koronavirus, ishin shumë keq, por tani… (VIDEO) Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka dhënë një lajm shumë të trishtë për të gjithë ne.

Në një komunikim për mediat e huaja, Bebe tha se prindërit e saj ishin prekur me covid-19 dhe ishin shumë sëmurë, por tani janë duke u shëruar.

“Me siguri mami dhe babi im nuk duan që ta them, por ata u sëmurën, u prekën nga koronavirusi. Ishin shumë sëmurë për gati tre javë, unë isha nervoze. Nuk udhëtoja dot, sepse unë rri në Los Angeles dhe ata në Nju Jork. Ndihesha keq pasi ata nuk më kishin mua apo vëllain tim atje, mirëpo më në fund falë zotit tani ata ndihem më mirë, mund të shijojnë ushqimin përsëri”, tha Bebe Rexha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096569061279297
array(1) { ["section"]=> string(108) "bebe-rexha-jep-lajmin-e-trishte-prinderit-e-mi-u-preken-me-koronavirus-ishin-shume-keq-por-tani-video-208319" }