Bebe Rexha me Monika Kryemadhin në Gjirin e Lalzit, ja fotoja mëngjesore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 20-07-2017 Bebe Rexha me Monika Kryemadhin në Gjirin e Lalzit, ja fotoja mëngjesore

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, pasi shijoi ishujt grekë, ka mbërritur në Shqipëri.

Këtë mëngjes, Bebe është zgjuar në Gjirin e Lalzit në praninë e kryetares së LSI Monika Kryemadhi dhe miqve të tjerë të tyre.

“Mëngjes në të bukërën Shqipëri”, shkruan këngëtarja e cila këto ditë do të japë edhe një koncert në Jalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01117205619812
array(1) { ["section"]=> string(77) "bebe-rexha-me-monika-kryemadhin-ne-gjirin-e-lalzit-ja-fotoja-mengjesore-86743" }