Bebe Rexha ndan momente private me të dashurin e saj (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 26-11-2020 Bebe Rexha ndan momente private me të dashurin e saj (VIDEO) Bebe Rexha

Bebe Rexha përflitej që në korrik për një romancë të re, të cilën ajo vendosi ta“zyrtarizonte” në muajin shtator, në një foto ku kishte mbuluar portretin e partnerit dhe i uronte ditëlindjen.

Bebe dhe partneri i saj kanë qenë në një darkë me miq të përbashkët dhe sigurisht këngëtarja nuk nguroi të ndajë me fansat disa momente romantike me të.

key.jpeg

Këngëtarja me origjinë dibrane ka publikuar në Instastory një video teksa puth në buzë Keyan, duke na falur shumë dashuri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stresi zbulon se si e ngacmoi një djalë, i bëri presion për ta larguar: Ik se ta haj syrin... (E PLOTË)
»
Article Logic
Execution time: 0.012935876846313
array(1) { ["section"]=> string(65) "bebe-rexha-ndan-momente-private-me-te-dashurin-e-saj-video-229243" }