Bebe Rexha ndez skenën e show-t “Jimmy Kimmel” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:35 04-12-2015

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha e ka ndezur skenën e show-t të njohur në SHBA, “Jimmy Kimmel”, me performancën e saj.

Bebe ka kënduar së bashku me G-Eazy këngën e tyre “Me Myself and I”, e cila po njeh sukses jo vetëm në Amerikë por edhe në Europë. Të dy këngëtarët kanë dhuruar një performancë fantastike në këndimin live, ndërsa publiku i ka pritur mjaft mirë.

Bebe Rexha ka hyrë tashmë në tregun muzikor amerikan dhe prej saj priten vetëm suksese të reja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024212121963501
array(1) { ["section"]=> string(56) "bebe-rexha-ndez-skenen-e-show-t-jimmy-kimmel-video-26975" }