Bebe Rexha në krah të Snoop Dogg, performon në “Stagecoach Festival”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:38 01-05-2016 Bebe Rexha në krah të Snoop Dogg, performon në “Stagecoach Festival”

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka performuar në “Stagecoach Festival” së bashku me emra të mëdhenj të muzikës amerikane.

Bebe ka postuar në rrjetet sociale një foto të sajën me reperin Snoop Dogg, dhe mbi të shkruan: “Legjend”.

Kënga më e fundit e Bebe Rexhës “No Broken Hearts” ka qenë një sukses i madh për të. 

anheuser-busch-stagecoach-20160430-044318-935.jpg

BebeRexha2016StagecoachCaliforniaCountryL22T8cdKlLml.jpg

SnoopDoggBebeRexha2016StagecoachCalifornia1EfGQkDGKjwl.jpg

anheuser-busch-stagecoach-20160430-043316-405.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14922380447388
array(1) { ["section"]=> string(71) "bebe-rexha-ne-krah-te-snoop-dogg-performon-ne-stagecoach-festival-39166" }