Bebe Rexha në një lidhje të re, kush është partneri misterioz (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 12-07-2020 Bebe Rexha në një lidhje të re, kush është partneri misterioz (FOTO) Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha, duket se ka nisur një lidhje të re me një djal që ende mbetet mister.

'Dailymail' ka publikuar disa foto të këngëtares në një treg ushqimor, ku shihet krah një djali, brun i gjatë dhe shumë simpatik.

Në fotot e mëposhtme shihet se janë shumë të afërt me njëri-tjetin.

Bebe deri më tani nuk ka treguar se është në një lidhje. Këngëtarja me famë botërore lidhjet e saj ka preferuar t'i mbajë larg ‘syve’ të medias.

687FAE78-1978-49E1-86A9-C2DBFFD40B8D.jpeg0AAB152A-8152-4109-A461-C23D151C16C8.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010065078735352
array(1) { ["section"]=> string(72) "bebe-rexha-ne-nje-lidhje-te-re-kush-eshte-partneri-misterioz-foto-213632" }