Bebe Rexha nën ritmet e muzikës shqiptare, ja cila është kënga e saj e preferuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:13 25-12-2016 Bebe Rexha nën ritmet e muzikës shqiptare, ja cila është kënga e saj e preferuar

Këngëtarja me origjinë shqiptare edhe pse jeton larg prej Shqipërisë dhe ka ndërtuar karrierën në Amerikë, nuk e harron kurrë Shqipërinë.

Në videot e postuara para pak minutash në Snapchat, Bebe është duke udhëtuar me makinë duke dëgjuar këngën e Encës dhe Noizy “Bow Down”, duke shkruar se kjo është kënga e ditë shkruan Who. Në postimin tjetër “Shqiptarët e mi” shkruan këngëtarja.

bebe4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025804042816162
array(1) { ["section"]=> string(85) "bebe-rexha-nen-ritmet-e-muzikes-shqiptare-ja-cila-eshte-kenga-e-saj-e-preferuar-63695" }