Bebe Rexha një bombë e vërtetë në këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:36 15-04-2016 Bebe Rexha një bombë e vërtetë në këtë foto

Shqiptarja Bebe Rexha po korr gjithnjë e më shumë sukses në tregun ndërkombëtar muzikor.

Krahas zërit të veçantë, bukuroshja shqiptare po lakohet edhe për format e saj fizike perfekte.

Në këtë fotografi, Bebe duket një bombë e vërtetë dhe ato që bien më shumë në sy janë sigurisht të pasmet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034422874450684
array(1) { ["section"]=> string(49) "bebe-rexha-nje-bombe-e-vertete-ne-kete-foto-37750" }