Bebe Rexha promovon dy artistët nga Shqipëria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:03 24-12-2016 Bebe Rexha promovon dy artistët nga Shqipëria

Jo vetëm shqitarët ndihen krenarë me të , por edhe Bebe Rexha e nis ditën duke u ndjerë  krenare me shqitarët e saj.

Nga publikimi i “Bow  Down” në  faqen e  Ellen Show , tek nënshkrimi i firmosjes së  kontratë s me “Universal Music”, kënga ka arritur të  kapë  plot 51 milion klikime. Por bashkë punimi mes Encës dhe Noizyt, është  kthyer edhe në  fiksimin e njërës prej këngëtareve shqiptare me famë  botërore. Ka qenë  Bebe Rexha ajo që  e ka postuar “Bow  Down” në  Snapchat-in e saj me mbishkrimin “My Albanians”. Duket se pasi ajo ka bërë  krenarë  të  gjithë  shqiptarët, është  radha e saj të  krenohet me “shqiptarë t e saj”.  Nëse vazhdon kë shtu, ka të  ngjarë  që  hiti i Encë s dhe Noizyt t’i afrohet suksesit mbarëbotëror  të  këngë s “Bonbon” të  Era Istrefit. Këmbanat e para po bien…(InTv)

mloki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027107954025269
array(1) { ["section"]=> string(51) "bebe-rexha-promovon-dy-artistet-nga-shqiperia-63664" }