Bebe Rexha publikon videon me 20 mijë shqiptarë në shesh: Ky është momenti i jetës time

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:43 10-09-2016

Bebe Rexha vazhdon të publikojë foto dhe video nga performanca e saj mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku u prit në mënyrë të jashtëzakonshme nga publiku shqiptar.

Rreth 20 mijë njerëz ishin dje në sheshin “Nënë Tereza” për të dëgjuar disa nga hitet e këngëtares me origjinë shqiptare.

“20 mijë në Tiranë. Ky është momenti i jetës time. Faleminderit, faleminderit, faleminderit”, shkruan Bebe teksa publikon këtë video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030794858932495
array(1) { ["section"]=> string(92) "bebe-rexha-publikon-videon-me-20-mije-shqiptare-ne-shesh-ky-eshte-momenti-i-jetes-time-52528" }