Bebe Rexha sëmuret në skenë, këngëtarja sqaron çfarë i ndodhi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:40 13-08-2019 Bebe Rexha sëmuret në skenë, këngëtarja sqaron çfarë i ndodhi (VIDEO)

Bebe Rexha ka pësuar probleme me astmën gjatë koncertit të fundit.

Këngëtarja ka kaluar momente të vështira gjatë koncertit në San Francisco, gjatë performancës Bebe kishte pësuar një sulm të astmës. Lajmin e ka bërë me dije vetë Bebe, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Mirëpo, pavarësisht komplikacioneve, këngëtarja nuk ndali së performuari.

“Në këtë pikë të performancës unë isha duke pësuar një sulm të plotë të astmës së shkaktuar nga një reaksion alergjik. Nuk po mbushesha me ajër, por nuk doja të ndaloja performancën sepse doja t’ju jepja shfaqjen që e meritonit. Faleminderit San Fran, ju jeni gjithmonë të mirë për mua dhe tani unë ndihem më mirë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01054310798645
array(1) { ["section"]=> string(73) "bebe-rexha-semuret-ne-skene-kengetarja-sqaron-cfare-i-ndodhi-video-175171" }