Bebe Rexha siguron një tjetër nominim në “MTV EMA”, sfidon divat Beyonce, Rihanna, Lady Gaga dhe Sia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:24 18-10-2016 Bebe Rexha siguron një tjetër nominim në “MTV EMA”, sfidon divat Beyonce, Rihanna, Lady Gaga dhe Sia

Pas nominimit në “Best Push” dhe “Best New” në  “MTV EMA”, Bebe Rexha është bërë pjesë e një tjeter kategorie.

Bebe është nominuar për “Best Look”, një kategori ku është vendosur përballë divave të muzikës botërore si Beyonce, Rihanna, Lady Gaga dhe Sia.

Këtu votimi është akoma më i thjeshtë, mjafton të hapni profilin tuaj në “Twitter” dhe të bëni “like” postimin e “MTV” për Beben. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0225830078125
array(1) { ["section"]=> string(101) "bebe-rexha-siguron-nje-tjeter-nominim-ne-mtv-ema-sfidon-divat-beyonce-rihanna-lady-gaga-dhe-sia-56624" }