Bebe Rexha sot koncert “live” në sheshin “Nënë Tereza”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:00 09-09-2016 Bebe Rexha sot koncert “live” në sheshin “Nënë Tereza”

Më në fund ka mbërritur në Tiranë. Kantautorja shqiptare është pritur nga dhjetëra shqiptarë mbrëmë në aeroportin “Nënë Tereza”, në Rinas.

“Sapo arrita në Shqipëri. E emocionuar për koncertin e sotëm në Sheshin ‘Nënë Tereza’, më 9 shtator” -  shkruan ajo në instagram.

 Ajo do të performojë live sot  në orën 18:00 në kryeqytet dhe shprehet paraprakisht se “mbrëmja do të jetë një çmenduri”.

Rexha ka lindur në Nju Jork në vitin 1989, nga dy pridër shqiptarë. Ajo u bë e famshme pas pjesëmarrjes në këngët hit të "Take Me Home" nga Cash Cash në vitin 2013 dhe "Hey Mama" nga David Guetta në 2015-ën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008695125579834
array(1) { ["section"]=> string(56) "bebe-rexha-sot-koncert-live-ne-sheshin-nene-tereza-52376" }