Bebe Rexha sot te “Tonight Show” nga Jimmy Fallon, së bashku me Martin Garrix dhe Robert De Niro

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 22-08-2016 Bebe Rexha sot te “Tonight Show” nga Jimmy Fallon, së bashku me Martin Garrix dhe Robert De Niro

Bebe Rexha është e ftuar sot në një nga spektaklet më të ndjekur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së bashku me DJ e famshëm Martin Garrix, Bebe do të performojë hitin më të ri “In the name of love”, në emisionin “Tonight Show” ku do të jenë të ftuar edhe aktori me origjinë shqiptare Robert De Niro.

Jimmy Fallon duket se ka një simpati të veçantë për këngëtaren e talentuar me origjinë shqiptare pasi e ka ftuar në emisionin e tij edhe më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028003931045532
array(1) { ["section"]=> string(99) "bebe-rexha-sot-te-tonight-show-nga-jimmy-fallon-se-bashku-me-martin-garrix-dhe-robert-de-niro-50503" }