Bebe Rexha “thyen” 17 milion zemra në vetëm një javë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 18-04-2016 Bebe Rexha “thyen” 17 milion zemra në vetëm një javë

“No Broken Hearts”, kënga më e fundit e Bebe Rexhës, në bashkëpunim me Nicki Minaj ka arritur të kapë plot 17 milion klikime në një javë të vetme.

Kënga vjen pas një tjetër bashkëpunimi tepër të suksesshëm i Bebe Rexhës me reperin amerikan G-Easy, që ka thyer të gjitha pritshëmritë duke mbledhur mbi 100 milion klikime pas publikimit në Youtube rreth 6 muaj më parë.

Të dyja këngët, “No Broken Hearts” dhe “Me, Myself and I” janë pritur mjaft mirë nga fansat kryesisht në SHBA.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062948942184448
array(1) { ["section"]=> string(56) "bebe-rexha-thyen-17-milion-zemra-ne-vetem-nje-jave-38005" }