Bebi po vjen! Aktorja e humorit konfirmon lajmin e shtatzënisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 04-12-2020 Bebi po vjen! Aktorja e humorit konfirmon lajmin e shtatzënisë Eliona Pitarka

Prej disa kohësh ka qarkulluar në mediat rozë lajmi se aktorja e humorit Eliona Pitarka ishte në pritje të fëmijës së saj të parë.

Në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale, Eliona është munduar ta fsheh barkun e saj mirëpo duket se sekretit i erdhi fundi!

Teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në InstaStory, Eliona ka konfirmuar se po e zgjeron familjen e saj.

Nje ndjekës e pyeti Elionën nese ajo synon te krijoje familje ne te ardhmen apo ende do të ketë synim për karrieren, ndërsa ajo tha se po i bën të dyja.

fa_copy.jpg

Mirëpo, Eliona ka preferuar të mos japë më shumë detaje dhe ka treguar se nuk preferon ta bëjë publik partnerin e saj.

burri.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me dorën e tij tek të pasmet bombastike, Fjolla Morina poston foton 'HOT' me partnerin e shumëpërfolur
Getinjo i nënshtrohet testit të Covid-19, ky është rezultati! »
Article Logic
Execution time: 0.012404918670654
array(1) { ["section"]=> string(68) "bebi-po-vjen-aktorja-e-humorit-konfirmon-lajmin-e-shtatzenise-230208" }