Bebja e parë i seksit mashkull lind vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:10 01-01-2017 Bebja e parë i seksit mashkull lind vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve

Vetëm 15 sekonta pas hyrjes së 2017-s ka ardhur në jetë foshnja e parë shiptare.  Ishte Entela Shehu 39-vjeçe e cila i dha jetë vogëlushit të quajtur Sotir.


Mjekët e Maternitetit të Ri "Koço Glozheni" thanë për Newsbomb.al se djali peshonte 3 kile e 750 gram dhe erdhi në jetë në orën 00:00:15.

Për familjen Shehu viti i ri solli gëzim të dyfishtë./Newsbomb.al/

vogelushi-3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS/ Kartolina e newsbomb.al për lexuesit
Pas lindjes së djalit të parë, kjo është vajza që erdhi në jetë pak minuta pas hyrjes së 2017-ës »
Article Logic
Execution time: 0.012376070022583
array(1) { ["section"]=> string(82) "bebja-e-pare-i-seksit-mashkull-lind-vetem-15-sekonda-pas-nderrimit-te-viteve-64351" }