Bebja nuk ka mësuar ende të flasë por e vë babain në lojë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:16 13-09-2015

Një video e postuar në Youtube ka për protagoniste një bebe dhe babain e saj që mundohet t’i presë thojnët por ajo që ndodh është e mahnitshme.

Fëmija, edhe pse nuk ka mësuar ende të flasë, e vë të atin në lojë duke u shtirur sikur ndjen dhimbje sa herë që ai tenton ti presë thonjët. Më pas të dy shpërthejnë në të qeshura. Video është bërë një hit në internet duke arritur mbi 1 milionë klikime në vetëm 24 orët e fundit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01282811164856
array(1) { ["section"]=> string(69) "bebja-nuk-ka-mesuar-ende-te-flase-por-e-ve-babain-ne-loje-video-20675" }