Bebja që "po çmend" Internetin

Publikuar tek: bota, më 12:40 29-06-2015 Bebja që

Ajo ka tërhequr vëmendjen e adhuruesve në rrjetet sociale. Është vetëm tetë muajshe dhe sytë e saj blu kanë mundur të marrin 100.000 pëlqime. E bija e reperit Australian Fortafy ka rrëmbyer vëmendjen edhe të motrave Kardashian. Ndërsa pas hapjes së profilit të saj Instagram ajo ka marrë 30.000 herë.Por prindërit e Shanas janë befasuar kur kanë marrë një letër të shkruar nga dora e motrave Kardashian.

“E dashur Shana, Fortafy dhe bijën tuaj të bukur. Shpresojmë që ti pëlqeni këto gjëra të reja të koleksionit të fëmijëve. Xo Kourtney, Kim dhe Khloe’’, shkruajnë ata

bebja1

bebja3

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089550018310547
array(1) { ["section"]=> string(34) "bebja-qe-po-cmend-internetin-14877" }